Duyurular

Üniversitemizde ProQuest Sertifikalı Eğitim Semineri Verildi EndNote Eğitim Semineri Gerçekleştirildi "Bilgi Okuryazarlığı ve Kütüphane Kaynakları Kullanımı Eğitimi" Verildi. Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencileri Kütüphanemizi Ziyaret Etti... Paydaş Analizi Toplantısı Gerçekleştirildi... “Makale Yazım Teknikleri” Konulu Sertifikalı Eğitim Semineri Gerçekleştirildi. EndNote Bibliyografik Düzenleme Veritabanı Erişime Açılmıştır. Kütüphane Kataloğunu Nasıl Tararım ? Kütüphanemizden Bir Hizmet Daha... Tablet Ödünç Verme Uygulaması Başlatılmıştır. Bilgi Okuryazarlığı ve Katalog Tarama Eğitimi Verildi Kitap Tarama Hizmetimiz Başlamıştır. Cep Kütüphanem Uygulamasını Yüklediniz Mi? Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğrencilerine "Kütüphane Kullanımı Eğitimi" Verildi. Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencilerine "Kütüphane Kullanımı Eğitimi" Verildi. Sesli Kitaplarımız Yeni Alınan Kitaplarımız... 2018 Yılı İçin Abone Olunan 25 Adet Veritabanı Erişime Açılmıştır. Kütüphane Koleksiyonumuza Eklenen Yabancı Kitapların Listesi... Yeni Alınan Kitaplarımız İçin Tıklayınız !!! Üniversitemizde “Kitap ve İnsan” Konulu Konferans Düzenlendi Şubat Ayının Kitapları... Şubat Ayında Kütüphane Dermesine 571 Adet Yeni Kitap Eklenmiştir. 30 Ağustos Zafer İlkokulu Öğrencileri Kütüphanemizi Ziyaret Etti. Mart Ayı'nın Konu Başlığı "Stefan ZWEİG" "Literatür Tarama Teknikleri ve Pratik Araştırma İpuçları” Konulu Sertifikalı Eğitim Semineri Gerçekleştirildi.

Paydaş Analizi Toplantısı Gerçekleştirildi...

      Üniversitemiz Stratejik Planı ve bu plan doğrultusunda yürütülen Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında iç ve dış paydaşlarımızla bir araya gelip yürütülen hizmetlerde paydaş beklentileri dikkate alınarak değerlendirmeler yapmak görüş ve önerilerde bulunmak üzere 04.10.2017 tarihinde Saat 14:00’ da Genel Sekreterlik Toplantı Salonunda İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Eyüp TEMUR, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Nurhan ÖLMEZ, Tıp Fakültesi Öğr. Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ercan KARABULUT, Arş. Gör. Selgin AL, Bilgi İşlem Daire Başkanı V. Canfer MEMOĞLU, Öğrenci Konsey Başkanı Emrehan YÜCEL, Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Sinem AKBAŞ, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Dilber SARIKAYA, Şb. Müd. Levent KOCAASLAN ve Kütüphaneci  Mesut FAŞDAK tarafından paydaş toplantısı düzenlenmiştir.

     Yaklaşık iki saat süren  toplantıda paydaşların tek tek görüş ve önerileri alınmış, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak yapılması gerekenler görüşülmüştür.