Deneme Erişimli Veritabanları

     

vidobu ile ilgili görsel sonucu

 

Başlangıç ve Bitiş Tarihi

01 Ocak 2018 -- 31 Aralık 2018

 

Vidobu eğitim kütüphanesi veri tabanı; Türkçe bilen tüm coğrafyanın ihtiyacı olan eğitimleri, alanında uzman eğitmenler ile sağlayan online video eğitim platformudur. Kişisel Gelişim, Mesleki Gelişim, Bilişim Teknolojileri, Fotoğrafçılık, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Programlama, 3D ve Animasyon, Video Montaj ve Düzenleme kategorilerinde; başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar 10.000'e yakın eğitim videosu bulunmaktadır. Ayrıca her ay ortalama 200 yeni video eğitim eklenmektedir.
Vidobu kütüphanesinde yer alan tüm eğitimler; bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan izlenebilmektedir. Tamamlanan eğitimlere ait katılım sertifikası pdf formatında indirebilir veya Linkedin profiline eklenebilir.

İlk aşamada sisteme her giren kişi "misafir" olarak tanımlanacak ve erişimlerine izin verilecektir. Ancak kişiler isterse ilk videodan sonra çıkan yönlendirme ile üye girişi oluşturabilir. 

Üye girişi oluşturmak sadece, videolarda kaldıkları yerleri kişisel olarak takip etmek gibi işlemlerde ve sizlere daha ayrıntılı istatistik verilebilmesinde avantaj sağlayacaktır. Diğer yandan kişiler üye girişi yapmamayı  tercih edebilir ve tüm videolara yine "misafir" kodu ile sınırsız erişebilir.

NOT : Kullanıcıların üyelik işlemlerini ....@ahievran.edu.tr uzantılı mail adresleri ile yapmaları gerekmektedir.  

Ayrıca Off Campus özelliğiyle kullanıcılarımız, kampüs alanı dışından da üniversite mailleri (@ahievran.edu.tr uzantılı) aracılığı ile Video Eğitim Kütüphanesine erişim sağlayabilmektedirler.